Menu

Ceny

Vstupenky do muzea od pondělí do neděle a státní svátky

 • Dospělý: 350 Kč
 • Děti (od 5 do 15 let): 250 Kč
 • Děti do 5 let: zdarma
 • Student (studenti do 26 let s platným studentským průkazem) /Senior 65+: 250 Kč
 • Rodina: 2+1* 800 Kč*
  Rodina: 2+2** 900 Kč*

  Vstupenky mají platnost po dobu jednoho roku od zakoupení.

  Skupina deseti nebo více návštěvníků získá 10% slevu na předem domluvené, povinné rezervace pro skupiny na info.cz@museumofsenses.com

  * Rodinná vstupenka obsahuje vstup pro dva dospělé a jedno dítě od 5 do 15 let.

  ** Rodinná vstupenka obsahuje vstup pro dva dospělé a dvě děti od 5 do 15 let.

FAQ

Potřebujeme si vytvořit rezervaci ?

Pro individuální návštěvy do 10 lidí nejsou rezervace potřeba. V případě, že byste chtěli zařídit skupinovou rezervaci a získat 20% slevu, musíte si zarezervovat termín před Vaší návštěvou, a to přes e-mail: info.cz@museumofsenses.com

Jak si můžeme pořídit lístek?

V našem muzeu na pokladně a to hotově v Kč či platební kartou, nebo na našich stránkách na podstránce ´ceny´

Jak dlouho trvá prohlídka?

Přibližně 45 minut až 1 hodinu, záleží na Vašem tempu a na tom, kolik fotografií si budete chtít pořídit

Je dovoleno fotit?

Nejen, že je to u nás dovolené, ale až nezbytnost. Některé části výstavy ukáží svůj opravdový efekt nejlépe až na fotkách.

Jaké jsou ceny pro skupiny?

Prosím, kontaktujte naší manažerku pro rezervace - spolu si domluvíte, jaká bude cena pro Vaši skupinu, a to na základě věku členů skupiny a jejich počtu - 📧 info.cz@museumofsenses.com

Je prohlídka vždy s průvodcem nebo muzeum procházíme sami?

Naši průvodci jsou vždy k dispozici pro objednané skupiny, individuálním návštěvníkům jsou naši koordinátoři připraveni na vše odpovědět,vysvětlit princip expozice nebo instrukcí či pomoc s pořizováním fotografií - to vše nejen v češtině, ale i v angličtině a jiných světových jazycích.

Je muzeum určeno pouze určité věkové skupině?

Ne, rozhodně jsme zde pro každého v jakémkoli věku. Musíme ale přiznat, že díky naší interaktivní a zábavné výstavě u nás v sobě naleznou hravost nejen děti

Mají držitelé průkazu ZTP a ZTP/P (hendikepovaní ) nějakou slevu na vstupné? Je muzeum přístupné i lidem na vozíčku?

Ano, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají slevu na vstupné ve výši 60%. ZTP/P má kromě slevy nárok na lístek zdarma pro jeho průvodce jako doprovod. Pro nevidomé návštěvníky, kteří si taktéž vezmou svůj průkaz sebou, je vstup zcela zdarma, neboť značná část výstavy je věnována právě zraku. Pokud chcete přijít jako skupina, prosíme, rezervujte si svůj příchod předem. a to na emailu: 📧 info.cz@museumofsenses.com. Bohužel, naše muzeum je jinak pouze částečně bezbariérové.

Můžeme si s sebou vzít dětský kočárek?

Naše muzeum je bezbariérové jen částečně. Pokud to situace umožňuje (v muzeu není právě mnoho návštěvníků), je možno absolvovat v bezbariérové části prohlídku i s kočárkem. Druhá část expozice bezbariérová není (kvůli konstrukci expozice). Pokud je v muzeu mnoho návštěvníků, je možno nechat Váš kočárek za vstupem u lavičky (před skříňkami), a vzít si děťátko v náručí s sebou.

Mají zvířata a domácí mazlíčci umožněn vstup?

Bohužel, majitelé budovy nám neumožňují pouštět psy nebo jiní zvířata do muzea. Prosím, požádejte někoho blízkého, aby Vám zvířátko pohlídal, zatímco Vy budete v muzeu. Jedinou vyjímkou jsou však vodící psi. DŮLEŽITÉ! Jestli máte zájem o navštívění našeho muzea s vodícím psem, je nutné si udělat rezervaci na emailu 📧 info.cz@museumofsenses.com s poznámkou ´návštěva s vodícím psem´, nabídneme Vám ideální čas, kdy pro Vás bude nejlepší přijít.

Je možné se v muzeu nasvačit?

V expozici muzea není povoleno jíst, napít se smíte pouze vody. Pokud si chcete dát něco na zub, můžete tak učinit pouze v přední části muzea u vstupu, kde jako v jediné části není koberec. Děkujeme za pochopení.

instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Instagram

Kde jsme?