Menu

Skupinové návštěvy

Berete do Muzea smyslů celou skupinu? Žádný problém. Tady se dozvíte, jak to udělat.

Co je lepšího než navštívit Muzeum Smyslů? Navštívit ho s ostatními. Vezměte svou skupinu do nejlepšího muzea v Praze. Skupina deseti nebo více návštěvníků získá 10% slevu na předem domluvené, povinné rezervace pro skupiny.

Ať už jste učitel, podnikáte v cestovním ruchu, nebo plánujete program pro skupiny, o vaši skupinu se postaráme.

Skupiny dospělých a studentů vysokých škol, turistické a privátní skupiny

U skupin dospělých a studentů o počtu od 10 osob výše, a u veškerých prohlídek třetích stran s průvodcem, bez ohledu na počet účastníků, je vyžadována rezervace předem.
Rezervujte si předem skupinové vstupné, abyste získali skupinovou slevu a vyhnuli se frontám.

Domluvte si prosím schůzku na adrese info.cz@museumofsenses.com .

Školní a předškolní skupiny

Zařaďte Muzeum smyslů do svého školního kurikula. Muzeum smyslů je otevřeno všem žákům školního věku a předškolákům. Zveme vás buď k prohlídce v doprovodu našeho proškoleného personálu, nebo k prohlídce bez oficiálního průvodce, kdy budete moci své žáky provést muzeem sami. Vezměte prosím na vědomí, že u všech školních skupin, které hodlají navštívit naše muzeum, je nutná rezervace předem.


Domluvte si prosím schůzku na adrese info.cz@museumofsenses.com.

Skupiny návštevníků s handicapem

Vezměte svou skupinu do Muzea smyslů! Muzeum poskytuje zábavné a poučné zážitky dětem, mládeži a dospělým se všemi úrovněmi schopností. Návštěvy a programy upravujeme tak, aby vyhovovaly potřebám, schopnostem a zájmům  handicapovaných osob všech věkových skupin. Vezměte prosím na vědomí, že u všech skupin, které hodlají navštívit naše muzeum, je nutná rezervace předem.


Domluvte si prosím schůzku na adrese info.cz@museumofsenses.com

Skupiny agentur sociálních služeb a neziskových organizací

Navštivte Muzeum smyslů a buďte tu jako doma! Muzeum podporuje návštěvy skupin z agentur sociálních služeb a neziskových komunitních organizací. Vezměte prosím na vědomí, že u všech skupin, které hodlají navštívit naše muzeum, je nutné sjednání schůzky předem.


Domluvte si prosím schůzku na adrese info.cz@museumofsenses.com

instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Instagram

Kde jsme?